یو پی اس با خروجی DCReviewed by سینا خدایی on Nov 11Rating:

یو پی اس با خروجی DC

یوپی اس طراحی شده برای تأمین انرژی تجهیزات DC بسیار شبیه به یک یو پی اس از نوع  آنلاین است، به جز که آن را یک اینورتر خروجی نیاز ندارد. همچنین، اگر ولتاژ باتری یو پی اس با ولتاژ دستگاه نیاز همسان، منبع تغذیه دستگاه را خواهد یا نه مورد نیاز است. از آنجا که یک یا چند مرحله تبدیل قدرت حذف می شود، این افزایش بهره وری و زمان اجرای یو پی اس را  بالا می برد که باعث بالا رفتن کیفیت دستگاه یو پی اس می شود."خرید یو پی اس"

بسیاری از سیستم های مورد استفاده در ارتباطات رادیویی و راه دور برای تامین برق خود از ولتاژ DC کم در حدود ۴۸ ولت استفاده می کنند که برای تامین این ولتاژ باید از یک سیستمی استفاده گردد که دارای خروجی DC باشد که این امر از طریق یک سیستم سولار خورشیدی یا یک سیستم یو پی اس DC  میسر میباشد.

اکثر کارخانه های سازنده UPS بیشتر یو پی اس DC  تولید نمی کنند ولی در بازار ایران برای اینکه یو پی اس DC داشته باشیم اکثر فروشنده های UPS با دستکاری بر روی یو پی اس قسمت اینورتر دستگاه  را حذف کرده و خروجی را مستقیما از باتری می گیرند که یک روش ساده برای ساختن یو پی اس DC میباشد که عملا کار درستی نمی باشد و توصیه نمی شود.