تعمیر یو پی اس|تعمیر استابلایزر|تعمیر اینوتر|تعمیر شارژر صنعتی

تعمیر استابلایزر و یو پی اس

با توجه به پیشینه استفاده از دستگاههای یو پی اس در کشور ما و به علت استفاده طولانی مثلا استفاده چندین ساله، یو پی س ها به دلایلی دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر پیدا میکنند. براین اساس شرکت تکنو یو پی اس با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در این زمینه خدماتی را به مشتریان ارائه می نماید.

در زمینه تعمیر یو پی اس علاوه بر نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات یو پی اس نیاز به قطعاتی برای تعویض می باشد که این قطعات تعویضی هم سخت افزاری و هم نرم افزاری می باشند و شرکت تکنو یو پی اس تلاش نموده تا کلیه قطعات یو پی اس را انیز تامین نماید.

چنانچه گفته شد دستگاههای یو پی اس ایراداتی از لحاظ سخت  افزاری و نرم افزاری پیدا میکنند . شرکت تکنو یو پی اس در زمینه  رفع ایرادات نرم افزای از جمله یو پی اس های ایرانی و خارجی مانند: یو پی اس های apc نیز تلاش نموده با در اختیار گرفتن نیروهای متخصص و برنامه های نرم افزاری ایرادات یو پی اس را رفع نماید.

تعمیر یو پی اس

متخصصین شرکت تکنو یو پی اس قادر می باشند همه مدلهای یو پی اس ازجمله:

یو پی اس های آنلاین (online)

یو پی اس های آفلاین (offline)

یو پی اس های لاین اینتر اکتیو (line inter active)

را در توان های مختلف یو پی اس های توان پایین و یو پی اس های توان بالا تعمیر نماید.

تعمیرات یو پی اس خدمتی برای رضایتمندی مشتریان می باشد. به لحاظ اینکه یو پی اس کالایی ارزشمند و گران قیمت می باشد و با تعمیرات مناسب مشتری می تواند با کمترین هزینه صاحب یو پی اس شده و از خرید دوباره یو پی اس و اتلاف هزینه جلوگیری شود.

تکنو یو پی اس علاوه بر تعمیر یو پی اس، در زمینه تعمیرات تخصصی سایر تجهیرات مرتبط به یو پی اس از جمله:

تعمیر استابلایزر

تعمیر اینورتر

تعمیر شارژرهای  صنعتی

فعالیت میکند.