templatemo header
templatemo header
TECHNOUPS
Untrubtable Power Supply

آی جی بی تی دستگاه یو پی اس

IGBT(آی جی بی تی) یک نیمه هادی بوده که نمونه تکمیل شده یک ترانزیستور معمولی یا BJT  میباشد.در واقع میتوان گفت که یک IGBT تشکیل شده است از ۲ عدد ترانزیستور معمولی و ماسفت که با ترکیب دادن این دو نوع ترانزیستور یک IGBT بوجود می آید که یک IGBT بیشتر در صنعت کاربرد دارد و یکی از کاربردهای صنعتی این نیمه هادی استفاده در یو پی اس میباشد.این قطعه نیمه هادی یکی از مهمترین قطعات استفاده شده در یوپی اس میباشد که بیشتر در قسمت اینورتر دستگاه کاربرد دارد .این قطعه نیمه هادی با دارا بودن امپدانس ورودی بسیار بالا و همچنین با دارا بودن زمان سوئیچ خیلی پایین در حدود ۱ میکروثانیه در یو پی اس های با فرکانس بالا استفاده می شود.

آی جی بی تی قطعه حیاتی در دستگاه تامین برق اضطراری می باشد.

در بیشتر موارد یو پی اس ها بخاطر گران بودن IGBT  استفاده شده در مدارات داخلی بیشتر به چشم میخورند حتی میتوان گفت که چنانچه IGBT های استفاده شده در مدارات یو پی اس از کیفیت بالایی برخوردار باشند در نتیجه میتوان گفت که دستگاه نیز از کیفیت خوبی بهره مند میباشد.البته در یو پی اس های با توان پایین این مسئله آنچنان به چشم نمی خورد ولی هرچه توان و حساسیت کار بالا رود اهمیت این نیمه هادی نیز بیشتر به چشم میخورد چنانچه در اکثر موارد خرابی دستگاهها,پس از اینکه دستگاه بررسی میشود نتیجه گرفته میشود که این قطعه نیمه هادی دچار مشکل شده است.پس میشود گفت که IGBT یکی از قطعات پرمصرف و حیاتی در یو پی اس میباشد.


یو پی اس با خروجی DC

یوپی اس طراحی شده برای تأمین انرژی تجهیزات DC بسیار شبیه به یک یو پی اس از نوع  آنلاین است، به جز که آن را یک اینورتر خروجی نیاز ندارد. همچنین، اگر ولتاژ باتری یو پی اس با ولتاژ دستگاه نیاز همسان، منبع تغذیه دستگاه را خواهد یا نه مورد نیاز است. از آنجا که یک یا چند مرحله تبدیل قدرت حذف می شود، این افزایش بهره وری و زمان اجرای یو پی اس را  بالا می برد که باعث بالا رفتن کیفیت دستگاه یو پی اس می شود."خرید یو پی اس"

بسیاری از سیستم های مورد استفاده در ارتباطات رادیویی و راه دور برای تامین برق خود از ولتاژ DC کم در حدود ۴۸ ولت استفاده می کنند که برای تامین این ولتاژ باید از یک سیستمی استفاده گردد که دارای خروجی DC باشد که این امر از طریق یک سیستم سولار خورشیدی یا یک سیستم یو پی اس DC  میسر میباشد.

اکثر کارخانه های سازنده UPS بیشتر یو پی اس DC  تولید نمی کنند ولی در بازار ایران برای اینکه یو پی اس DC داشته باشیم اکثر فروشنده های UPS با دستکاری بر روی یو پی اس قسمت اینورتر دستگاه  را حذف کرده و خروجی را مستقیما از باتری می گیرند که یک روش ساده برای ساختن یو پی اس DC میباشد که عملا کار درستی نمی باشد و توصیه نمی شود.


THD (Total Harmonic Distortion)

وجود بارهایی که از منابع تغذیه سوئیچینگ استفاده م یکنند، به دلیل ایجاد هارمونیک در شبکه، باعث داغ شدن سی مهای نول و به تبعه آن باعث بروز گرما در سیستم برق میشوند. بنابراین برای مکان هایی که تعداد دستگاه های کامپیوتری زیادی دارند، توصیه میشود از یو پی اس با THD جریان ورودی پایین مثلا % ۱۰ استفاده شود.

Switch Time

به فاصله زمانی بین سوئیچ از برق شهر به باتری و بالعکس گفته م یشود. هر چه این زمان بیشتر باشد احتمال Restart شدن کامپیوتر در لحظه سوئیچ بیشتر خواهد بود. دستگاه هایی که زمان سوئیچ آنها حدود صفر است به دستگاه های On-Line معروف هستند.

Backup Time

زمان مورد نیاز برای وضعیتی است که برق شهر قطع شده و لازم است برای تغذیه بار مصرفی از شارژ باتری استفاده شود. این زمان بستگی به باتری دارد و با کم و زیاد شدن باتری، کم و یا زیاد م یشود. یو پی اس ممکن است دارای باتری داخلی بوده و یا امکان اضافه نمودن باتری خارجی (کابینت باتری) به جهت طولانی نمودن مدت زمان برق دهی، برای آن وجود داشته باشد.

Noise Filtration

فیلتراسیون نویز بسته به مکان استفاده تغییر می کند و زمانی که کنترل نویزهای Normal و Common ورودی به سیستم مهم است از آن استفاده می شود.

Audible Noise

زمانی که دستگاه روشن است بر اساس صدای ناشی از فن یا ترانس دستگاه میزان نویز صوتی سیستم مشخص م یشود.

Size & Weight

سایز و حجم دستگاه م یتواند بر اساس مکان استفاده متفاوت و در بحث حمل و نقل و یا خدمات مهم باشد.

Interface and Ergonomy

شکل ظاهری و تناسب دستگاه با توجه به نوع و مکان استفاده، نقش مهمی در انتخاب یو پی اس دارد.

Robustness and Reliability

استحکام و قابلیت اطمینان زیاد در برابر شرایط سخت و بحرانی از مهمترین پارامترهای انتخاب یوپ یاس مناسب م یباشد

Technology & Wave Shape

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب یو پی اس مناسب، تکنولوژی ساخت آن م یباشد که توضیحات آن ها در ادامه آمده است.

چنانچه منابع تغذیه دستگاه های مورد استفاده (بار) بسیار حساس بوده و هیچگونه نویز یا اعوجاجی نباید به آن وارد شود و شکل موج خروجی به صورت سینوسی کامل و بدون قطعی و بدون وابستگی به ولتاژ ورودی لازم باشد، توصیه می شود از یو پی اس های On-line استفاده شود و چنانچه ورود نویز یا تغییر شکل موج خروجی از درجه اهمیت کمتری برخوردار است، یو پی اس های Line-Interactive توصیه میشود.

Rated VA -4-10

توان نامی دستگاه پارامتری است که از دو راه م یتوان مقدار آن را محاسبه و سپس دستگاه مناسب را خریداری نمود.

روش اول: مجموع مقادیر توان دستگاه های مصرفی بر حسب وات را محاسبه نموده و بر 0.6 تقسیم می نمائیم. عدد به دست آمده، مقدار توان مصرفی می باشد.

روش دوم: مقدار کل جریان را به دست آورده و آن را در ۲۲۰ ضرب نموده تا مقدار توان مصرفی به دست آید.

Input Voltage Range

به میزان تغییرات ولتاژ ورودی یو پی اس گفته می شود. مثلا دستگاه یو پی اس که بازه ی ولتاژ ورودی آنVAC 148-270  باشد، بدان معناست که یو پی اس بین ولتاژ ۱۴۸ تا ۲۷۰ ولت برق شهر بدون استفاده از باتری و با در اختیار گرفتن فیلتراسیون داخلی به کار خود ادامه داده و ولتاژ خروجی مناسبی را ارائه می دهد.

Input Frequency Range

۵۰ می باشد، بدان معناست که Hz± به میزان تغییرات فرکانس ورودی ی وپی اس گفته م یشود. مثلا دستگاه یوپ یاس که بازه ی فرکانس ورودی آن % ۵ یو پی اس در بازه ی فرکانسی ۴۷٫۵ تا ۵۲٫۵ هرتز بدون استفاده از باتری و با در اختیار گرفتن فیلتراسیون داخلی به کار خود ادامه داده و خروجی مناسبی و ولتاژ خروجی را از باتری تأمین Backup را ارائه می دهد. یو پی اس در خارج از این بازه، ورودی یوپ یاس را غیرنرمال تشخیص داده و در حالت
می نماید.

Output Voltage Range

Line Regulation –

Load Regulation –

بازه ی ولتاژ خروجی یو پی اس که مقدار آن با بازه ی ولتاژ ورودی دستگاه های مصرفی باید هماهنگ باشد.

Output Frequency Range

بازه ی فرکانس خروجی یوپ یاس که مقدار آن با بازه ی فرکانس ورودی دستگاه های مصرفی باید هماهنگ باشد.

Efficiency

Normal Mode –

Backup Mode –

مقدار توان خروجی دستگاه یو پی اس با توجه به مقدار توان ورودی دستگاه تحت عنوان Efficiency مطرح بوده که این عدد معمولا %۱۰۰ نیست، زیرا مقداری از توان ورودی توسط خود یوپ یاس مصرف م یشود.

میزان راندمان و کارایی دستگاه بنا به نوع تکنولوژی ساخت متفاوت و به خصوص در حالت باتری به علت تغذیه از باتری ها از اهمیت ویژه برخوردار است.

Efficiency در دستگا ههای Line-Interactive بین ۷۰-۸۰% بوده و در دستگاه های On-Line بیش از %۸۰ می باشد.

UPS Management Software

یکی از معیارهای مهم جهت خرید یو پی اس، بررسی بحث مدیریت آن توسط نرم افزارهای مرتبط با یو پی اس می باشد. مانیتورینگ و کنترلینگ یو پی اس فایل ها در زمان های بحرانی، کاربرپسند بودن و پشتیبانی آن از سیستم عامل های مختلف از جمله Auto Saving مکانیزم ،(Remote (حتی به صورت مهمترین ویژگی های یک نرم افزار مدیریت یو پی اس م یباشد

 


یو پی اس دستگاهی الکترونیکی به منظور تامین پیوسته انرژی برای دستگا ههای مصر فکننده که به اختلالات موجود در شبکه و قطع برق حساس بوده و به دلیل ضرورت و حساسیت های فوق العاده زیاد، جزو تجهیزات حیاتی مجموعه های کامپیوتری، مخابراتی، کنترل و ابزار دقیق، آزمایشگاهی و بیمارستانی می باشند.

کاهش یا افزایش ناگهانی ولتاژ، تغییر فرکانس، انواع اعوجاج لحظ های یا دایم، نمون ههایی از مشکلات ایجاد شده بر روی شبک ههای برق شهری م یباشند. دستگاه های الکترونیکی پیشرفته و حساس (نظیر سیستم های کامپیوتری، تجهیزات مخابراتی و پزشکی) با توجه به کاربردهای ویژه و حساسی که دارند نیازمند تجهیزات ضروری مانند منبع تغذیه بدون وقفه و نسبتاً دقیق بوده تا ولتاژ و فرکانس ثابت و قابل اطمینان را تامین نماید. در کشورهای پیشرفته علیرغم قطع برق شهر، دستگاه یو پی اس از وسایل ضروری کامپیوترها محسوب م یشود. به عنوان مثال در صورت وجود کامپیوتر میگردد. لذا با این (Restart) کوچکترین اغتشاش در برق شهر بخش کنترل کامپیوتر، با تولید یک پالس موجب خاموش و روشن شدن مجدد سیستم وجود دارد، از بین رفته و زیان های جبران ناپذیری به کاربر وارد شده و حاصل کار کاربر در چند لحظه از RAM عمل اطلاعاتی که در حافظه بین میرود.

در مورد سایر سیستم های حساس نظیر دستگاه های مخابراتی و شبکه های اطلاعاتی نیز با قطع یا تغییر مشخصات منبع تغذیه، هماهنگی بخشهای مختلف دستگاه به هم خورده و بر اثر قطع و وصل های متوالی، علاوه بر صدماتی که به قطعات دستگاه وارد م یشود، عملکرد کل سیستم با اختلال مواجه می گردد. با توجه به مطالب فوق، نیاز به وجود دستگاهی که بتواند جایگزین مناسبی برای برق شهر در مواقع اضطراری گردیده و با حذف اختلالات شبکه تغذیه مدارات حساس را بر عهده گیرد، نمایان میشود.

جهت تغذیه دستگا هها استفاده نمود ولی این منابع با AC این دستگاه یو پی اس نام دارد. لازم به ذکر است که در مواقع قطع برق می توان از ژنراتوهای توجه به مشکلاتی نظیر شناور بودن ولتاژ و فرکانس، حجم بزرگ، آلودگی صوتی، دودزا بودن، زمان طولانی وصل شدن بعد از قطع برق و لزوم سرویس و بازبینی دایمی عملاً کاربردی در دستگاه های حساس ندارد. دستگاه های یو پی اس با ابعاد کوچک و بدون نیاز به سرویس دایمی و بدون ایجاد آلودگی ها با تثبیت ولتاژ و فرکانس، وسایل بسیار مناسبی جهت حفاظت سیستم ها در مقابل اختلالات برق شبکه می باشند.

یو پی اس به زبان ساده


در این مقاله توان مصرفی دستگاههای الکترونیکی را بصورت تقریبی جهت انتخاب مناسبترین یو پی اس از نظر توان مصرفی متناسب با نیاز مصرف کننده بیان مکنیم – لازم به ذکر است توان های ذکر شده برای وسایل موردنظر در این لیست بصورت تقریبی میباشد.(با حداقل خطا)

دستگاه مصرف ( وات ) دستگاه مصرف ( وات )
کولر آبی ۷۰۰ یخچال ۱۲ فوت ۲۸۰
شارژر موبایل ۱۰ یخچال ۱۶ فوت ۳۵۰
مودم باسیم ۲۵ یخچال ۲۰ فوت ۴۲۰
مودم وایرلس ۵۰ لامپ کم مصرف ۳۰
کامپیوتر با مانیتور LCD ۲۵۰ لامپ مهتابی ۶۰
کامپیوتر با مانیتور CRT ۳۲۰ لامپ هالوژنی ۱۵۰
لپ تاپ ۴۵ لامپ رشته ای معمولی ۱۰۰
اسکنر ۴۰ دستگاه فتوکپی ۱۵۰۰
سوئیچ شبکه ۱۰۰ تلویزیون معمولی ۲۱" ۱۵۰
سوئیچ شبکه ۲۴ کانال ۱۵۰ تلویزیون LCD سایز ۴۰" ۱۲۰
پرینتر لیزری ۴۵۰ تلویزیون LED سایز ۴۰" ۱۰۰
پرینتر جوهرافشان ۲۵۰    
پرینتر لیزری سه کاری ۷۰۰    
سرور بزرگ ۲۲۰۰    
سرور کوچک ۱۲۰۰    

در این ویدیو یو پی اس apc سری br 1500 g با ظرفیت ۱۵۰۰ ولت آمپر به زبان انگلیسی توسط خود سایت apc – کمپانی اشنایدر الکتریک – معرفی میشود.


یو پی اس apc

یو پی اس apc سری Smart

یو پی اس های سری smart از ظرفیتهای ۴۵۰ ولت آمپر تا ۵۰۰۰ ولت قابل ارائه میباشد.  این سری از یو پی اس های apc در مصارف خانگی و مصارف سازمانی کاربرد دارد. یو پی اس ها مجهز به باتری داخلی بوده و در برخی مدل ها قابلیت اتصال به باتری خارجی – اکسترنال – را دارند.

یو پی اس apc سری Smart

یو پی اس apc سری Smart -RT

یو پی اس های APC سری RT از توپولوژی Online Double Conversion بهره میگیرند و در ظرفیتهی یک تا ۲۰ کیلو ولت آمپر عرضه میشوند – تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی بوده و قابلیت اتصال به باتری خارجی را دارند و قابلیت استفاده بصورت ایستاده و رک مونت (بصورت کشویی در رکها) را دارد.

سری RT دارای بیشترین راندمان در مدلهای آنللاین در صنعت یو پی اس بوده و برای سستم های تکفاز و سه فاز قابل استفاده است.

این یو پی اس ها با ژنراتور سازگار میباشند.

قابلیت مانتیتور کردن یو پی اس و مدیرت از طریق شبکه از راه دور WEB/SNMP با ساختار داخلی را دارد.

یو پی اس apc سری Smart -RT

یو پی اس APC سری Smart VT

یو پی اس های سری VT از توپولوژی Online Double Conversion  بهره میگیرند و در ظرفیتهای ۱۰ تا ۴۰ کیلو ولت آمپر قابل ارائه می باشند و تمام یو پی اس ها مجهز به باتری داخلی بوده و قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد. این یوپی اس ها دارای ورودی سه فاز و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهار دستگاه مشابه خود را دارا می باشد و باتری های داخلی و خارجی با ساختار ماژولار قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود. یو پی اس apc مذکور سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

یو پی اس APC سری Smart VT

یو پی اس APC سری Symmetra LX

یو پی اس های سری ال ایکس ماژولار می باشد و دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۴ تا ۱۶کیلو ولت آمپر در فریمهای ۴ و۶ و ۸ و ۱۶ کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد.

یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و تک فاز ولی خروجی تکفاز می باشد و ماژولهای توان با ساختار ماژولار و قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود و سیستم کاملا هوشمند طراحی شده است یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت واز طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

یو پی اس APC سری Symmetra LX

یو پی اس APC سری Symmetra PX

یو پی اس های سری پی ایکس ماژولار می باشد و دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۱۶ کیلو وات/ کیلو ولت آمپر تا ۵۰۰ کیلو وات/کیلو ولت آمپر در فریم های ۴۸ و ۱۶۰ و ۵۰۰/۲۵۰ کیلو وات/کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند.

یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و خروجی تک فاز می باشد و ماژولهای توان با ساختار ماژولار و قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود و سیستم کاملا هوشمند طراحی شده است، یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت و از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

شایان ذکر است یو پی اس های فوق در فریم ۵۰۰/۲۵۰ قابلیت پارالل شدن تا چهار دستگاه را دارا می باشد.

یو پی اس APC سری Symmetra PX


یو پی اس آنلاین ماژولار سری ۲۵-۶۰۰KVA EPE-RM-efor

یو پی اس های ماژولار آلمانی سری RM efor ظرفیت ۶۰۰KVA را در یک سیستم فراهم می کند.این یو پی اس با دارا بودن پیشرفته ترین تکنولوژی کنترل مبتنی بر DSP ,سیستم مدیریت سلامت ومانیتورینگ هوشمند,خود را به عنوان بهترین گزینه جهت مراکز داده ای بزرگ و تجهیزات حساس الکترونیکی معرفی کرده است.

ویژگی های یو پی اس آنلاین ماژولار EPE 600KVA

طراحی ماژولار یو پی اس با افزونگی N+X(Redundancy) وقابلیت تعویض ماژول در حالت روشن(hotswappable)

تراکم بالای توان با بیشینه ظرفیت ۶۰۰KVA با به کارگیری ماژول هایی با توان ۳۰KVA با ارتفاع ۳ یونیت به صورت موازی وتنها در یک کابینت.

درجهت تطابق هرچه بیشتر بامحیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی ,دارای راندمان AC/AC بیشتراز۹۵% وضریب قدرت ورودی بیشتراز ۰٫۹۹ است,در حالیکه THDi جریان ورودی کمتر از۳% می باشد.

 • ایجادقابلیت کنترل کامل,با ثبات وقابلیت اطمینان وحفاظت بالا با استفاده از(Digital signal processing)DSP

 • به کارگیری ماژول IGBT یکپارچه با عملکرد بهبود یافته وسایز کوچکتر در ماژول ها

 • عملکرد ورودی بسیارعالی جهت سازگاری کامل با ضریب قدرت ورودی ۰٫۹۹ باوجودتغییرات وسیع ولتاژ ورودی

 • دارای قابلیت تست خودکار (self-aging) در بارکامل,بامصرف نهایتا" 10% ظرفیت کامل وصرفا"ازطریق شبکه برق(بدون باتری)

 • حالت خواب در بیکاری(sleep mode)هوشمند,جهت صرفه جویی در مصرف انرژی در زمانهایی که مصرف پایین می آید و در نتیجه افزایش طول عمر یو پی اس وکاهش مصرف داخلی سیستم.

 • سیستم مدیریت بهینه باتری ,به صورت هوشمندانه کلیه عملیات شارژ و دشارژ راکنترل کرده و به طور تاثیرگذاری طول عمر باتری ها را افزایش می دهد.

 • قابلیت استارت دستگاه توسط باتری ها(cold start) بدون نیاز به برق ورودی اصلی یا شبکه

 • به طور اتوماتیک در زمان بروز مشکل اطلاعات امواج بحرانی راثبت می کند وعیب یابی را آسان می سازد.

 • نشانگرزمان کار اجزای حساس مانند فن ها,خازن ها وایجادآلارم های قابل برنامه ریزی برای سرویسهای دوره ای

 • دارای LCD جهت هر پاورماژول با قابلیت استارت جداگانه و مستقل

 • کنتاکت رله (Dry Contact) قابل برنامه ریزی با قابلیت تعریف هر پورت توسط کاربر

 • رابط کاربری آسان(user-friendly) با صفحه لمسی رنگی ۱۰٫۴ اینچی

 


یو پی اس epe

تکنو یو پی اس در زمینه فروش یو پی اس، برند های زیر را کار میکند:

یو پی اس APC: یو پی اس APC

یو پی اس APC از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای یو پی اس در سطح جهان و ایران بوده و به دلیل کیفیت و کارایی بالا این یو پی اس از محبوبیت بالایی برخوردار است.(۳ سال گارانتی تعویض)

یو پی اس EPE:یو پی اس EPE

یو پی اس EPE ساخت کشور آلمان بوده و زیر نظر کارخانه اشنایدر الکتریک فعالیت میکند این برند هم در نوع خود بی نظیر بوده و در مصارف حساس از جمله مصارف پزشکی و آزمایشگاهی و سرورهای کامپیوتری استفاده میشود.(۲ سال گارانتی تعویض)

یو پی اس STAR PLUS:یو پی اس استار پلاس

یو پی اس استار پلاس ساخت کشور تایوان بوده و از نظر کیفیت و قیمت یو پی اس مقرون بصرفه ای می باشد . از یو پی اس استار پلاس بیشتر در دستگاههای ATM و دوربین های مداربسته اماکن استفاده میشود. (۲ سال گارانتی تعویض)

همچنین تکنو یو پی اس در زمینه باتری یو پی اس، برندهای معتبر زیر را کار میکند:

باتری یو پی اس NARADA:باتری یو پی اس NARADA

باتری یو پی اس نارادا از باتری های معتبر و با کیفیت در بازار باتری یوده و به دلیل کارایی و کیفیت خوب این نوع باتری از فروش بالایی برخوردار است . (۲ سال گارانتی تعویض)

باتری یو پی اس LONG:

باتری لانگ به سفارش ویتنام بوه  و نسبت به سایر برندهای باتری از کیفیت بالایی برخوردار است و در کل در نوع خود بی نظیر است. (۲ سال گارانتی تعویض)

باتری یو پی اس KSTAR:باتری یو پی اس KSTAR

باتری KSTAR ساخت کشور چین بوده و کیفیت و کارایی نسبتاٌ بالایی دارد. (۲ سال گارانتی تعویض)

همه ی محصولات عرضه شده توسط تکنو یو پی اس دارای خدمات پس از فروش نظیر ۲ سال گارانتی تعویض می باشد.


رضایت و اعتماد شما؛ اعتبار ماست

شرکت تکنو یو پی اس با در نظر گرفتن موقعیت کنونی بازار یو پی اس و باتری اقدام به عرضه ی یو پی اس های epe آلمان، یو پی اس apc آمریکا و یو پی اس star plus تایوان نموده است. شرکت تکنو یو پی اس

یو پی اس های ارائه شده این شرکت از برترین برندهای شناخته شده یو پی اس است که همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز عرضه  میشود.

این شرکت با در نظر گرفتن تعهد در عرصه فروش گامی بلند در جهت ارائه خدمات پس از فروش برداشته است تا بهترین پشتیبانی را به مشتریان شرکت به ارمغان آورد.با عنایت به این که شرکت های مختلفی در زمینه فروش یو پی اس درانواع  برندها فعالیت میکنند انتخاب بهترین شرکت و برند یو پی اس برای خرید یو پی اس بسیار دشوار جلوه میکند اما با اندکی تامل میتوان بهترین ها را از میان هزاران شرکت تفکیک کرد. یک اصل مهم در فروش دستگاههای الکترونیکی ضمانت پس از فروش دستگاه است که معمولا شرکت های ارائه دهنده گارانتی به بهانه های مختلف از این امر سر باز میزنند و در نهایت ضمانت یا گارانتی دستگاه در عمل به هیچ بدل میشود. در این راستا تکنو یو پی اس سعی در عرضه ی معتربرترین برندها و بهترین خدمات پس از فروش میباشد تا بعد از فرآیند فروش هم مشتریان عزیز راضی باشند و هم اعتبار ما محفوظ باشد، مشتریان عزیز به خاطر داشته باشند رضایت و اعتماد شما؛ اعتبار ماست.


باتری یو پی اس یو پی اس