یو پی اس های apc قابل عرضه در تکنو UPSReviewed by یو پی اس های apc قابل عرضه در تکنو UPS on Oct 26Rating: 5.0Technoups

یو پی اس apc سری Smart

یو پی اس های سری smart از ظرفیتهای ۴۵۰ ولت آمپر تا ۵۰۰۰ ولت قابل ارائه میباشد.  این سری از یو پی اس های apc در مصارف خانگی و مصارف سازمانی کاربرد دارد. یو پی اس ها مجهز به باتری داخلی بوده و در برخی مدل ها قابلیت اتصال به باتری خارجی – اکسترنال – را دارند.

یو پی اس apc سری Smart

یو پی اس apc سری Smart -RT

یو پی اس های APC سری RT از توپولوژی Online Double Conversion بهره میگیرند و در ظرفیتهی یک تا ۲۰ کیلو ولت آمپر عرضه میشوند – تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی بوده و قابلیت اتصال به باتری خارجی را دارند و قابلیت استفاده بصورت ایستاده و رک مونت (بصورت کشویی در رکها) را دارد.

سری RT دارای بیشترین راندمان در مدلهای آنللاین در صنعت یو پی اس بوده و برای سستم های تکفاز و سه فاز قابل استفاده است.

این یو پی اس ها با ژنراتور سازگار میباشند.

قابلیت مانتیتور کردن یو پی اس و مدیرت از طریق شبکه از راه دور WEB/SNMP با ساختار داخلی را دارد.

یو پی اس apc سری Smart -RT

یو پی اس APC سری Smart VT

یو پی اس های سری VT از توپولوژی Online Double Conversion  بهره میگیرند و در ظرفیتهای ۱۰ تا ۴۰ کیلو ولت آمپر قابل ارائه می باشند و تمام یو پی اس ها مجهز به باتری داخلی بوده و قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد. این یوپی اس ها دارای ورودی سه فاز و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهار دستگاه مشابه خود را دارا می باشد و باتری های داخلی و خارجی با ساختار ماژولار قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود. یو پی اس apc مذکور سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

یو پی اس APC سری Smart VT

یو پی اس APC سری Symmetra LX

یو پی اس های سری ال ایکس ماژولار می باشد و دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۴ تا ۱۶کیلو ولت آمپر در فریمهای ۴ و۶ و ۸ و ۱۶ کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد.

یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و تک فاز ولی خروجی تکفاز می باشد و ماژولهای توان با ساختار ماژولار و قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود و سیستم کاملا هوشمند طراحی شده است یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت واز طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

یو پی اس APC سری Symmetra LX

یو پی اس APC سری Symmetra PX

یو پی اس های سری پی ایکس ماژولار می باشد و دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۱۶ کیلو وات/ کیلو ولت آمپر تا ۵۰۰ کیلو وات/کیلو ولت آمپر در فریم های ۴۸ و ۱۶۰ و ۵۰۰/۲۵۰ کیلو وات/کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند.

یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و خروجی تک فاز می باشد و ماژولهای توان با ساختار ماژولار و قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود و سیستم کاملا هوشمند طراحی شده است، یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت و از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

شایان ذکر است یو پی اس های فوق در فریم ۵۰۰/۲۵۰ قابلیت پارالل شدن تا چهار دستگاه را دارا می باشد.

یو پی اس APC سری Symmetra PX